Інформація

Компанія «A.CONSENSUS» пропонує для клієнтів широкий спектр послуг з технічної інвентаризації та оцінки майна від професійних та кваліфікованих спеціалістів у даній сфері.Технічна інвентаризація та незалежна експертна оцінка проводиться для різних об’єктів власності, включаючи приватну та державну власність й майно комерційних підприємств. Такі роботи  є найбільш необхідними видами робіт на ринку нерухомості.

Основним напрямком нашої діяльності є технічна інвентаризація нерухомого майна спеціалістами зі всіма необхідними дозвільними документами. Робота проводиться інженером з технічної інвентаризації. На всі об’єкти заводиться інвентаризаційна справа, яка має свій унікальний інвентарний номер. Проведення техінвентаризації в нашій компанії можуть замовити як фізичні так і юридичні особи. Всі роботи виконуються у визначені договором терміни і на високому професійному рівні.

Технічна інвентаризація проводиться фахівцями з багаторічним стажем, які пройшли відповідну атестацію та мають сертифікат інженера з технічної інвентаризації.

Незалежна оцінка нерухомості охоплює не тільки визначення її вартості, а й інші завдання, які заздалегідь обговорюються з замовником.

 

Ми проводимо оцінку та ведення документів відповідно до норм законодавства, пропонуючи обов’язкову реєстрацію на ФДМУ. Ми гарантуємо повну конфіденційність.